יום ג', י’ בטבת תשע”ט
דף הבית דפי מידע להורים
חדר מורים יצירת קשר
ברכות ואיחולים רבים לשרון המנהלת שלנו האהובה, ולצוות הניהול המקצועי על קבלת פרס ארצי לקליטה מיטבית של מורים חדשים במערכת החינוך. מאחלים לכם המשך הצלחה גדולה!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
לכבוד שבוע המעשים הטובים, מועצת התלמידים של מעוף יצאה להתנדב בפרוייקט "גברת עם סלים". במסגרת הפרוייקט התלמידים בירכו את הקונים בשופרסל ועזרו להם לסחוב את הקניות לרכבים.
קרא עוד...
''ישראל תבחן לא בעושר, לא בצבא ולא בטכניקה, אלא בדמותה המוסרית ובערכיה האנושיים'' (דוד בן גוריון)
קרא עוד...
כבכל שנה יש צורך בעזרה לאלפי משפחות וניצולי שואה לחגוג את החגים בכבוד. לקראת ראש השנה בית הספר מעוף לוקח חלק פעיל בהתנדבות במבצע איסוף מזון בסניפי השופרסל. תלמידי השכבה הבוגרת הגיעו לסניפים ועודדו את הקונים לתרום מוצרי מזון יבשים למען נזקקים. אנו רואים חשיבות רבה בתרומת תלמידנו למען הקהילה.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים יקרים, השבוע הנו השבוע הלאומי לגלישה בטוחה, בשבוע זה נקיים מערך אירועים ופעילויות חינוכיות בנושא זה בכיתות השונות. השנה, האירועים והפעילויות יוקדשו לנושא "עושים שינוי בחברה – וברשת מושיטים יד לעזרה".
קרא עוד...
קרא עוד...
תחרות האתלטיקה באצטדיון הדר יוסף ריכזה את בתי הספר במחוז לאירוע סיכום בו הציגו התלמידים את יכולותיהם וכישוריהם במקצים שונים. משלחת בית הספר מנתה 25 תלמידים שהשתתפו בכל המקצים. ראינו את ההתרגשות, המתח והציפייה של התלמידים, ולא יכולנו שלא לחוות יחד איתכם תחושות אלו. חלק מהתחרויות היו צמודות ומורטות עצבים. התוצאות לא אכזבו, ובסוף היום ענדתם בגאווה 20 מדליות!! תוצאה זו מעידה על הישגים מצוינים ביום התחרות. עם זאת, אנו גאים בכם מאוד לא רק על התוצאה הסופית, אלא בעיקר על הדרך הארוכה שעשיתם בהכנה ליום הזה. במהלך השנה עבדתם קשה מבחינה גופנית וגם מבחינה מנטלית. למדתם להתמודד עם לחצים ועומס, לשמור על קור רוח, להתנהג בצורה ספורטיבית ולדעת להפסיד בכבוד. מאחלים לכם שתיהנו מענידת המדליות ובעיקר מתחושת הסיפוק בדרך הארוכה והטובה שעברתם.
קרא עוד...
ביום רביעי, י"ב בחשוון, ציינו בטקס מרשים ומכובד 22 שנים לרצח ראש הממשלה ושר הביטחון יצחק רבין ז"ל. במהלך השבוע התלמידים למדו את קורות חייו, דנו בסוגיות של חשיבות הדמוקרטיה בישראל וסכנת האלימות לחברה ולמדינה. ליחצו על הכתבה ותוכלו לצפות בטקס שהתקיים בבית הספר.
קרא עוד...
אירועים בית ספריים 2015-2016   |  אירועים בית ספריים 2016-2017   |  אירועים בית ספריים 2014-2015
דף הבית
אירועים בית ספריים 2017-2018
מחדרה של היועצת
גלישה בטוחה ברשת
ארכיון
מבחני בגרות
למידה בשעת חירום